strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/maxfotoi/public_html/climate/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.

Еко-навчання: онлайн курси весна-літо

Еко-освіта Весна у розпалі! Чудова нагода, щоб навести лад у наших містах, містечках та селах: толока! І не тільки! Адже крім чистого, нам потрібен добре спланований, продуманий, ергономічний та інноваційний простір. Сьогодні старт-міста та містечка – це вже не новинка, це необхідність. А всьому новому і незнаному потрібно навчатися. Тож, пропонуємо вам підбірку цікавих он-лайн курсів для теплих вечорів!

Фото: tumblr.com

  • Еко-дизайн для міст та передмістя ( ]]> Ecodesign for Cities and Suburbs ]]> ).  До вашої уваги реальні приклади того, як може екологічне поєднуватися з урбаністичним. Можливо, ця інформація дозволить підвищити рівень життя або ж попередити екологічну катастрофу у вашому місті! Цей чудовий курс підготував для вас Університет Британської Колумбії. Ви дізнаєтеся про:
  • Принципи еко-дизайну.
  • Як адаптуватися до кліматичних змін та зменшити вплив змін на місцевому рівні.
  • Все про транспорт: як збалансувати життя на колесах авто та за кермом велосипеда.
  • Дизайн для кращого урбаністичного та приміського проживання.
  • А також: як держава регулює процеси впровадження новітніх рішень для еко-дизайну.
    4 квітня – 9 травня
  • Вставаймо: Час освіти задля подолання кліматичних змін ( ]]> Rise-up: Climate Change Education ]]> ).  Міжамериканський банк розвитку – робота зі студентами має бути спрямована на розкриття проблематики кліматичних змін. А цього можна досягти за допомогою інтерактивних заходів. Приклади Латинської Америки та Кариб допоможуть викладачам початкових та старших класів внести цікавинки в уроки екологічної освіти:
  • Фундаментальні науки в основі зміни клімату.
  • Соціальні та етичні питання, що ховаються за кліматичними змінами.
  • Кожен з нас здатен зробити важливу справу – але як?
  • Ігри, дебати, експерименти, медіа та багато інших інструментів, які нам допомагають дізнаватися більше щодня.
    27 квітня – 14 червня

  • Громадянська наука: Від ґрунту до неба ( ]]> Citizen Science: From Soil to Sky ]]> ).  Ґрунти страждають не менше за нас. Дізнайтеся про нові виклики перед людством. Це можливість відчути себе науковцем та повноцінним громадянином! Громадянська наука – новеньке, незвичне та надзвичайно важливе: де знайти корисну та важливу інформацію про наше зовнішнє середовище? Ви здивуєтесь, але це все знаходиться у нас під ногами! Університет Данді допоможе вам долучитися до нової Громадянської обсерваторії європейське суспільство «GROW» та відчути свою значущість.
    8 травня – 28 травня
  • Загальні принципи охорони навколишнього середовища ( ]]> Common Law Approaches to Environmental Problems ]]> ).  Університет Північної Кароліни, Чапел-Хілл, пропонує до вашої уваги курс, що розкриває юридичні аспекти збереження нашого Дому – планети Земля: наші свободи та потреби мають узгоджуватися із законами природи. Курс розкриває юридичні норми та регулювання таких критичних питань, як забруднення навколишнього середовища, регулювання використання водних ресурсів, застосування токсичних речовин, екологічні ризики тощо. 
    15 травня – 25 червня
  • Наше енергетичне майбутнє ( ]]> Future of Energy ]]> ).  Проблеми споживання енергії у 21 столітті – від харчової промисловості до виробництва та використання палива. Ви дізнаєтесь про це та ще багато іншого з різних точок зору: біологічна, інженерна, економічна, кліматична та соціальна. Які ж виклики та перспективи? Які будуть наслідки того чи іншого сценарію? Яке майбутнє у викопних джерел енергії? Спеціалісти Каліфорнійського університету у Сан-Дієго, Інститут Океанографії, разом із галузевими фахівцями поділяться своїми думками, спостереженнями та напрацьованим досвідом. 
    15 травня - 16 липня
  • Зелена економіка – уроки Скандинавії ( ]]> Greening the Economy: Lessons from Scandinavia ]]> ).  Декілька мільярдів людей змушені співіснувати на одній планеті. А це виклики і водночас можливості. Зелена економіка – це чотири рівні, які потрібно охопити: особистість, бізнес, місто та країна загалом. Які ж взаємозв’язки між цими рівнями? Які існують рішення для досягнення якомога комфортного та взаємовигідного співіснування? Як приклад Лундський університет (Швеція) пропонує нам розглянути Скандинавію: з 70-х років минулого століття цей куточок світу спромігся впровадити безліч ініціатив, покликаних зробити економіку країн зеленішою. Міжнародний інститут індустріальної екологічної економіки поділиться своїми напрацюваннями саме у напрямку розробки стратегій задля пошуку рішень сталого розвитку.
    22 травня – 25 червня
  • Зелена економіка – сталий розвиток міст ( ]]> Greening the Economy: Sustainable Cities ]]> ).  Чи можливо спрямувати зусилля суспільства на досягнення сталого розвитку та добробуту міст? Сталі міста, як локомотиви озеленення економік країн: урбаністичні трансформації звернені до процесів структурної трансформації (багато вимірних та іноді надто еко-радикальних), які можуть стати чудовим рішенням для розвитку у напрямку амбітних цілей, таких як подолання критичних кліматичних змін. 
    Головні тренди сьогодення: урбанізація, декарбонізація та сталий розвиток. Ви дізнаєтесь про бачення, проведені експерименти та інноваційні урбаністичні майданчики, зрозумієте, що відбувається сьогодні, та що можна зробити, щоб завтра було інакше. А ще будуть приклади просування сталих міст у Скандинавії, Європі та у інших куточках світу, відео роботи та репортажі Всесвітнього фонду дикої природи, Дослідницький відділ журналу «Економіст», ICLEI – Міжнародна рада з питань місцевих ініціатив у галузі навколишнього середовища (МРМІНС), Програма Організації Об’єднаних Націй по населеним пунктам (UN-Habitat), Керівна група з кліматичних питань, в куди входить 40 міст (C40 Climate Leadership Group), Arup, Sustainia, Фонд Рокфеллера. Ось! Вам вже цікаво, що ж це за назви такі дивні! Цікавтеся, дізнавайтеся, відкривайте для себе нове – світ навколо не має меж! Цікавий курс розробив Лундський університет.
    22 травня – 25 червня
  • Нові енергетичні технології: Енергетичний перехід та сталий розвиток ( ]]> New Energy Technologies: Energy Transition and Sustainable Development ]]> ). Дізнайтеся про розвиток нових технологій та відкрийте для себе, які виклики приймають на себе бізнес та технології. Сьогодні, коли ми постійно чуємо про виснаження енергетичних ресурсів планети, саме альтернативна енергія та нові енергетичні технології можуть стати чудовим рішенням для майбутнього нашої домівки Земля. Школа управління міста Гренобль, а також компанії Air Liquide, GE Renewable Energy, CNR, Think Smartgrids, Yélé Consulting, Schneider Electric та Технологічний інститут міста Гренобль – всі вони провоlять вагомі дослідження та готові ними поділитися!
    29 травня – 9 червня

Для КліматІнфо підготувала Ірина Ісай
Редактор: Вероніка Казіна

Поділитись в соціальних мережах: