strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/maxfotoi/public_html/climate/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.

Найкращі кліматичні онлайн-курси зими

Онлайн-курси Чудова ідея заповнити довгі зимові вечори цікавими онлайн-курсами від провідних освітніх закладів світу на теми сталого розвитку, зеленої енергетики, захисту природи тощо. Це ще й шанс підтягнути англійську мову!

Фото: tumblr.com

Головна перевага таких ресурсів – вони безкоштовні (якщо бажаєте отримати сертифікат, що підтверджує проходження навчання, все ж таки, доведеться заплатити).

Усі ці курси та програми плануються та розробляються за підтримки відомих університетів, центрів досліджень та розвитку, та ґрунтуються на дослідженнях та розробках відомих експертів.

  • Програма ]]> Environmental Challenges ]]> , розроблена за підтримки Університету Лідса (Велика Британія), включає п’ять коротких курсів (по 2 тижні кожний). Вона розкриває головні проблеми та виклики взаємодії людини та природи. Автори наголошують, що для сталого розвитку таких взаємовідносин та внеску у майбутнє нашої планети, головне залишатися чесними із собою.
    28 листопада – 29 січня (уся програма)

  • Курс ]]> Climate Change Leadership ]]> , розроблений за підтримки Уппсальського університету (Швеція). Якщо ви все ще вагаєтеся у виборі майбутньої професії, але тема збереження нашої планети для вас надважлива, цей курс може стати для вас натхненням. Дізнайтеся, що повинен знати та вміти експерт з питань глобального потепління.
    28 листопада – 12 грудня

  • ]]> Our Changing Climate: Past, Present and Future ]]> піднімає питання, які турбують сьогодні практичного кожного землянина: яким був клімат у минулому? Які зміни відбуваються сьогодні? І яким буде наше майбутнє? Експерти Редінгського університету (Велика Британія) намагаються знайти відповіді на ці та багато інших питань.
    7 грудня – 11 січня

  • Чи чули ви колись про «Глобальний Південь» та «Глобальну Північ»? Чи має людина право експлуатувати природні ресурси у своїх інтересах та для задоволення власних потребах? У чому полягає наша спільна відповідальність за зміни клімату? Як реагувати на негативні наслідки змін клімату? Та що таке кліматична справедливість? Курс ]]> Climate Justice: Lessons from the Global South ]]> за підтримки ЮНЕСКО допоможе вам знайти відповіді.
    14 листопада – 11 грудня

  • За підтримки Іллінойського університету (США) було розроблено курс ]]> Introduction to Sustainability ]]> : Що таке сталість довкілля з точки зору науки? Як вижити в умовах глобальних змін, деградації екосистеми та скорочення природних ресурсів? Дізнайтеся більше про теорію та практику сталості довкілля.
    5 грудня – 29 січня

  • Технічний університет Данії (Данія) підготував відразу два цікавих курсів: ]]> Organic Solar Cells - Theory and Practice ]]> (про альтернативні джерела енергії та можливості органічних/полімерних сонячних батарей, теорію органічних сонячних батарей та нові напрямки дослідження) та ]]> Wind Energy ]]> (все про вітрогенератори та вітрогенерацію. А можливо ви мрієте про кар’єру в проектуванні вітрової енергії?).
    26 грудня – 5 лютого та 5 грудня – 8 січня відповідно.

  • За підтримки Вагенінгенського університету та науково-дослідницького центру (Нідерланди) автори розробили курс ]]> Biobased Principles and Opportunities ]]> . Стабільне майбутнє можливе навіть після відмови від твердого палива. Дізнайтеся більше про концепцію біоекономіки та її цінність, селекцію рослин для біовиробництва та процеси отримання палива, електричної та теплової енергії, а також хімікатів із біомаси.
    26 січня – 4 березня

Пазл знання

Фото: futurelearn.com

Ми й далі будемо ділитися своїми знахідками на теренах всесвітньої мережі. Не втрачайте свої можливості та не марнуйте час – нехай буде, як казав Овідій: «Я зробив усе, що міг; хай хто може, зробить краще». Наша планета потребує нас!

Для КліматІнфо підготувала Ірина Ісай

Редактор: Вероніка Казіна

Поділитись в соціальних мережах: