strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/maxfotoi/public_html/climate/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.

Залишити кроликам їхнє хутро - закликає краща співачка Австралії Кімбра

Кімбра проти хутра Новий постер PETA закликає усвідомити, що ангорське хутро краще виглядає на кроликах, як і передбачено природою. Кімбра знялася у новому відео зверненні, яке пояснює, що за знущання над кроликами у Китаї не передбачено жодного покарання, а саме звідти весь світ імпортує 90% ангорської шерсті.

«Перед тим, як купувати таку річ, подумайте двічі. Якщо на етикетці зазначено, що це ангорська вовна, згадайте про кроликів, про їхні страждання . Залиште таку річ висіти на вішаку », – переконує Кімбра.

Кімбра проти ангорського хутра

Фільм розповідає, як кролики кричать та звиваються від болю, коли працівники здирають з них хутро. Це надзвичайно болісний і травматичний процес, який кролики переживають кожні декілька місяців протягом 2-5 років . Доки їх не замучать до смерті чи заб’ють, щоб зняти цінну шкурку.

Кролики без хутра

Кроликів утримують у вузьких клітках із дроту. Через це вони не мають змоги вільно рухатися та постійно ранять свої лапки. Перед видиранням хутра робітники зв’язують їх. А після варварської процедури тварини від болю та страху довго лежать у своїх клітках без свідомості.

Кімбра у відео, знятому за лаштунками, поділилася своїми відчуттями після перегляду відео, знятого про ферми, де розводять ангорських кроликів.

Її найбільше вразили крики та писки від болю, які чути повсюди на фермах: «Ці крики. Як і людина відчуває біль і реагує на нього криком, кролики теж відчувають біль та кричать. Ми ж бачимо, як їм боляче».

« Вибір завжди є . Ви нічого не втратите, якщо візьмете іншу річ в іншому магазині, створену без знущання над живими істотами », – наполягає Кімбра.

Уникнути використання хутра кроликів – не легке завдання. Але провідні дизайнери Австралії –Wayne Cooper, Nicola Finetti, Alannah Hill, Aurelio Costarella та Collette Dinnigan – повністю відмовилися від хутра та шкірок ангорських кроликів у своїх лінійках одягу. Такі бренди, як Myer, Target, Cotton On, David Jones, Forever New та Bonds, теж відмовляються продавати такі речі.

Читати також:  Бріджит Бардо на захисті малят-тюленів

Для КліматІнфо переклала та підготувала Ірина Ісай

Редактор: Юлія Акінжали

Поділитись в соціальних мережах: