strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/maxfotoi/public_html/climate/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.

Як живуть і працюють веб-волонтери

КліматІнфо - це проект, який створюєте ви!

Будь-хто може стати веб-волонтером КліматІнфо і допомогти українцям отримувати більше актуальної, цікавої і правдивої інформації про кліматичні зміни. У цьому повідомленні - відгуки учасників проекту та нові вакансії. Стати веб-волонтером КліматІнфо 2012 рік для КліматІнфо проходить під знаком веб-волонтерства. На сьогодні близько 10 молодих дівчат та хлопців з різних міст України допомагають писати, знаходити і перекладати новини для КліматІнфо .

Зараз веб-волонтери займаються пошуком та перекладом інформації з іншомовних джерел, готують огляди з різних питань, іноді пишуть і власні статті. Їм вдається відшукувати дійсно цікаві теми, такі як Чи справді в світі 50 млн кліматичних біженців або Як механізм REDD може врятувати духів предків . Також волонтери відвідують ексклюзивні події, наприклад, як презентація програми ЄС з охорони Полісся і Степу від змін клімату, Марш захисників Києва і презентація про те, як Почати змінювати своє суспільство . Тут можна дізнатись і про інші можливості волонтерства у дотичних до охорони довкілля темах.

Сподіваюсь, в найближчому майбутньому КліматІнфо стане ще більше інформативним за допомоги нових авторів.

 


Всі бажаючі можуть надсилати резюме та мотиваційні листи на адресу ]]> yuliya.makliuk@climateinfo.org.ua ]]>  . На даний момент ми шукаємо веб-волонтерів у двох сферах: автор-перекладач (шукати, перекладати і писати власні матеріали) та редактор-коректор (вичитка українських текстів). Детальніше – в кінці повідомлення.  


 

Веб-волонтери КліматІнфо всіх часів – про себе та свою участь у проекті

Оксана Дущенко ]]> Оксана Дущенко ]]> - професійна перекладачка англійської та німецької мов. Оксана не тільки відшуковує найцікавіші теми для статей, але і активно бере участь в екологічних заходах , про які потім пише для нас. 

" Я тут якось замислилася, що це вже десь приблизно рік минув, як я приєдналася до КліматІнфо. Та сьогодні вирішила накопати точніше. На жаль, багато листів я видалила, але вдалося знайти:

ЮЛЯ ДОДАЛА МЕНЕ ДО ГРУПИ 10.05.2011 р. Тобто: один рік, один місяць і один день тому!!!

З такого приводу хочу подякувати всім за цікаву співпрацю! (Ні-ні. я не прощаюся:-) не дочекаєтеся:-)) бо за щоденними турботами якось і добре слівце сказати ніколи(
Лише хочу підкреслити, що за цей рік з Клімат Інфо я багато навчилася, дізналася, познайомилася з цікавими людьми, відвідала цікаві заходи і взагалі - Я ДУЖЕ РАДА, ЩО СВОГО ЧАСУ ПРИЄДНАЛАСЯ ДО ВАС!!! ДЯКУЮ ВСІМ!!!

 

]]>  Наталія Васильєва ]]> - випускниця НаУКМА, зараз працює аналітиком вуглецевого ринку. Як справжній науковець, Наталя глибоко аналізує обрану тему і пропонує вашій увазі збалансовані огляди таких важливих питань як наприклад Конфлікти через нестачу води .

 

Ось як Наталя розказує про волонтерство:

 

« Якщо коротко, то веб-волонтерством цікаво займатись, тому що ти:

шукаєш нову інформацію;

вчишся її викладати;

розширюєш власний кругозір;

так чи інакшу формуєш думку інших людей »

]]> Ксенія Бистревська ]]> - пише і перекладає, запросто розбирається і в перебігу кліматичних переговорів і в фізичних процесах асиміляції двоокису вуглецю .

Ксенія так відповідає на питання, чому вона стала нам допомагати:

" КліматІнфо - надзвичайно цікавий проект!  Цінний досвід, який я отримую в ролі веб-волонтера, є вкрай важливим для мене як еколога. До того ж є можливість вдосконалювати свої навички і знання; реалізовувати на практиці свої творчі плани та задуми.

Долучившись до спільноти КліматІнфо, я знайомлюся з неординарними особистостями, дізнаюся про нові тенденції у сфері боротьби зі змінам клімату в Україні та у світі. "

]]> Вікторія Скічко ]]> – в минулому працювала в піар-службі Державного комітету лісового господарства, а нині обіймає посаду в банку. Вікторія присвячує вільний час ґрунтовній роботі над науковими матеріалами про зміни клімату для нашого сайту. Так на КліматІнфо з’являються повідомлення про потепління Арктики або технології обводнення торфовищ   для акумулювання СО2.

Віка коментує свою участь в проекті:

Чому я вирішила займатися веб-волонтерством?

 По-перше, я впевнена в актуальності питань екології, і зміни клімату зокрема. Багато хто нехтує цим зараз, що в майбутньому може позначитися на стані планети. Хочу почуватися причетною до покращення життя всіх людей вже зараз. Навіть у такій, як здається на перший погляд, незначній мірі.

 По-друге,якщо ви вважаєте, що добре знаєте англійську, то ви дуже помиляєтесь Переклад статей дає не тільки хороше розуміння і використання аутентичної англійської мови, але й допомагає побачити західну точку зору на питання, що розглядаються в них.

 По-третє, маємо дуже хороший досвід не тільки перекладу статей, але й написання своїх власних матеріалів. Таким чином, вчимося правильно и красиво формулювати свою думку. Вміння переконувати інших – безцінний дар в сучасному світі.

 Last but not least (Останнє, але не менш важливе), як кажуть англійці, веб-волонтерство – це можливість познайомитися з новими цікавими людьми. Як показує практика, люди цікаві не тільки для того, щоб поговорити про екологію, але й просто поспілкуватися за чашкою кави ”.

]]> Анастасія Костриця ]]> – студентка 3 курсу кафедри екології НаУКМА. Настя активно знаходить і пропонує нові теми для публікацій, завдяки веб-волонтерству вперше спробувала себе в якості журналістки на екологічному заході, а ще взяла участь ]]> у тренінгу 350.орг ]]> для кліматичних активістів. За результатами лютого Настя стала переможницею змагання авторів КліматІнфо .

Пропоную тобі позмагатися з новачками-волонтерами (тобто зі мною і Вікторією) у знаходженні цікавої інформації у сфері зміни клімату і енергетики на англомовних і російськомовних сайтах, їх перекладу. Я, наприклад, ось отримала свій перший приз!))

В нас дуже дружній колектив - разом (як команда Кліматінфо) ходимо на Green Drinks, тренінги, презентації. Тепер у мене стільки нових екологічно свідомих друзів !”, каже Настя.

Ми вдячні всім талановитим і ініціативним учасникам за їх внесок у розвиток українського кліматичного руху і з нетерпінням очікуємо на нових друзів. 

Юлія Маклюк, координатор проекту „ КліматІнфо


 

Про "КліматІнфо" та наші проекти .

 


Інформація про веб-волонтерство:

 

Український кліматичний рух – динамічна спільнота екологічних активістів, - шукає веб-волонтера.

Ви:

  • Цікавитесь питаннями екології, охорони природи, змін клімату та екологічного активізму.
  • Маєте навики написання статей і перекладу, і бажаєте їх вдосконалювати.
  • Володієте англійською на рівні „прочитати і перекласти”.
  • Маєте абсолютну грамотність з української мови та навики роботи редактором-коректором (на посаду редактора).
  • Відповідальні та маєте 3-5 годин на тиждень для виконання завдань веб-волонтера.
  •  Хочете присвятити частину себе суспільно-корисній справі та зав’язати цікаві знайомства. 

  Ми:

  • Даємо вам майданчик для перевірки і розвитку ваших здібностей.
  • Забезпечуємо вам акредитацію на тематичні екологічні заходи.
  • Залучаємо вас до роботи і відпочинку активістів кліматичного руху.
  • За результатами роботи надаємо вам рекомендації.

Всі бажаючі можуть надсилати резюме та мотиваційні листи на адресу ]]> yuliya.makliuk@climateinfo.org.ua ]]>  . На даний момент ми шукаємо веб-волонтерів у двох сферах: автор-перекладач (шукати, перекладати і писати власні матеріали) та редактор-коректор (вичитка українських текстів).