strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/maxfotoi/public_html/climate/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.

19 жовтня – міжнародний день дій проти фрекінгу #globalfrackdown

Global Frackdown Більше 25 країн приєднуються до всесвітньої акції за заборону фрекінгу Global Frackdown, котра відбудеться 19 жовтня. В Україні заклик відмовитись від небезпечного і згубного для клімату видобутку сланцевого газу підтримають в Києві, Харкові, Донецьку і Керчі. Приєднатись до акції можна також онлайн та через ThunderClap.

Всесвітня акція ]]> Global Frackdown ]]> проходить вже вдруге. Жителі країн, в котрих видобувають чи планують видобувати сланцевий газ методом гідравлічного розриву пластів, виступають за повну заборону цього методу на користь чистих та відновлюваних енергетичних альтернатив.

Акції 19 жовтня закріплять ефект місцевих здобутків анти-фрекінгових активістів. Зовсім нещодавно перемогу здобув анти-фрекінговий рух Франції – у країні введено повну заборону на використання фрекінгу. В той же час, незважаючи на протистояння промислових кіл, Європейський парламент зобов’язав компанії проводити оцінку впливу на довкілля перед тим, як починати буріння свердловин. А у Литві компанія Шелл відмовилась від намірів добувати сланцевий газ вже після того, як виграла тендер, посилаючись на занадто суворе регулювання зі сторони держави. Раніше, Екзон Мобайл, Талісман та Марафон відкликали свої плани з видобутку в Польші, також звинувачуючи національне законодавство. На сьогодні видобуток сланцевого газу знаходиться під повною чи частковою забороною ]]> у багатьох містах і штатах США, містах і країнах Європи ]]> . 19 жовтня в Україні місцеві жителі теж вимагатимуть заборони фрекінгу на території країни.

Перелік акцій в Україні:

Київ. 19 жовтня.  11:00 під стінами Кабінету Міністрів, за адресою вул. Грушевського, 12/2, відбудеться акція, приурочена до всесвітнього дня боротьби із фрекінгом. Природозахисна ініціатива “Вільна Земля” разом з іншими активістами вимагатимуть зупинити розробку та заборонити видобуток сланцевого газу в Україні. Вони наголосять, що, окрім екологічної проблеми, місце має також і соціально-економічна.

«Капітал не питає нас, чи хочемо ми цього газу, чи ні. Виявляється, що держава разом із транснаціональними корпораціями може робити, що хоче, нехтуючи довкіллям, життями людей та тварин. Їх хвилюють лише прибутки. І так по всьому світу. Українські ж можновладці ще й мріють про казкову “незалежність” від Росії. Але справжні господарі ми, а не вони. І нам, люду, вирішувати, що має відбуватись тут, на землі, де ми працюємо і живемо», - обурюється природозахисниця Іванка.

Контакти (044) 383-27-41, (093) 140-51-52 (Оля)

Global frackdown  

Харків. 19 жовтня. О 15.00 почнеться екологічний перфоманс на площі Свободи. Потім від площі Свободи стартує антіфрекінговий марш , під час якого у харків'ян будуть зібрані підписи проти фрекінгу. Марш завершиться біля клубу «Інді» (вул. Чернишевського, 4/6 (пл. Поезії )).  

О 16.30 в клубі «Інді» розпочнеться прем'єрний показ фільму «Газленд ІІ» , нещодавно знятого кінодокументального шедевра чудового американського режисера Джоша Фокса. Фільм дубльований українською мовою. Переклад - якісний. Кінопоказ - абсолютно безкоштовний, запрошуються всі бажаючі. Нагадуємо, фільм Джоша Фокса «Газленд» був номінований на американську кінопремію «Оскар», він об'єктивно вважається одним з кращих документальних фільмів ХХІ століття. Продовження цього фільму вийшло ще краще!

Контакти: Олег Перегон, «Зелений фронт», 050-22-88-236. Ян "Автономный союз трудящихся", ]]> besgama@mail.ru ]]>  068-259-74-81.

Global Frackdown  

Керч. 19 жовтня. Пікет розпочнеться о 14.00 біля заправки «Shell» по вулиці Генерала Петрова (біля Комсомольського парку)

 

Донецьк . Деталі уточнюються.

 

Підтримати акції онлайн можна, підписавши ]]> петицію за заборону фрекінгу ]]> та розповсюдивши ]]> інформацію в соціальних мережах ]]> . Також можна підключити свої аккаунти соціальних мереж до сервісу ]]> ThunderClap ]]> , котрий розішле повідомлення підтримки акції від вашого імені у визначений час – ввечері 17 жовтня. Координатори глобальної акції просять розповсюдити інформацію саме 17 жовтня, щоб більше людей могли приєднатись до акцій. Зокрема, ви можете поділитись цієї статтею з друзями з України. У своїх повідомленнях в соціальних мережах використовуйте хеш-тег #globalfrackdown ]]> . ]]>

 

Global Frackdown є однією з всесвітніх акцій проти брудної енергетики, котрі проходять 11 жовтня - 11 листопада 2013 в рамках глобальної кампанії ' Reclaim Power '.

]]>   ]]>

]]>    ]]>  

 

 

 

 

Поділитись в соціальних мережах: