strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/maxfotoi/public_html/climate/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.

ExxonMobil прощається з російською нафтовою свердловиною в Арктиці (частина 1)

Нафтова платформа West Alpha (Норвегія), що використовується для російсько-американського буріння у Північному Льодовитому океані Мабуть вас може зацікавити, чому це блог ]]> PlanetSave ]]> , який зазвичай націлений на позитивні тенденції і дії, спрямовані на порятунок Землі, пише про ExxonMobil і російську нафтову свердловину в Арктиці. Відкриття нафтового родовища, як здається одразу, не має нічого спільного з нашими звичайними темами про сонце, вітер і багатьма іншими подібними. У цій статті ми говоримо про викопні види палива, які є вагомою причиною забруднення території нашої планети, і які зробили величезний внесок у нагрівання нашої атмосфери та морів.

Це хороше питання. Але у нас також знайшлась і хороша відповідь. У наші дні однією з найбільших проблем на Землі є енергозабезпечення . Ця проблема є з розряду таких же вагомих як з повітрям, водою, продовольством і здоров'ям. Кожного дня світ розвивається і ми потребуємо все більше і більше енергії. Не тільки для забезпечення розвитку Землі, а також менш розвинених країн, але й для підзарядки кожного творіння технічного прогресу - від мобільних телефонів до супутникового моніторингу атмосфери.

Читати також: Чи можуть 2,5 мільярди гаджетів бути зеленими? 

У той час, як ми потихеньку вступаємо у невідоме майбутнє, в якому домінує аномально різка зміна клімату, у нас виникають розбіжності вже саме зараз. Існує вибір: застарілі енергетичні рішення, які вже показали свою необережність, і навіть руйнівну дію, чи прийняття позитивних змін для забезпечення енергією?

мапа  

Вибір постає із очевидним полегшенням, якщо ми розглянемо дану ситуацію із маленьким арктичним бурінням. Якщо ми дозволимо ExxonMobil відновити спільну діяльність з Росією по бурінні нафтової свердловини в Арктиці в той час, коли ситуація в Україні залишається невирішеною, ми будемо безсоромно лицемірити і збільшувати міжнародне напруження, допомагаючи нації, яка в даний час входить в наш "ні-ні" список. Більше того, тим самим ми сигналізуємо про наш намір влити гроші в старі та небезпечні технології замість звернення до більш чистих рішень для майбутнього . Чи дійсно такий фінансовий компроміс вартий підтримки?

Далі буде.....

Для КліматІнфо переклала та підготувала Аліна Подригун

Редактор: Віола Нгуєн

Поділитись в соціальних мережах: