strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/maxfotoi/public_html/climate/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.

«Plan Bee»: життя без пестицидів!

рятуємо бджіл "Ґрінпіс" розповсюдив нову доповідь про причини загибелі бджіл: «Plan Bee»: життя без пестицидів! Ця доповідь ілюструє конкретні шляхи захисту популяцій бджіл від сільського господарства і засвідчує великі можливості екологічного фермерства. Лише екологічне фермерство є вирішенням глобальної кризи природних запильників у сільському господарстві.

Читати також: Бджоли будують гнізда із наших пластикових відходів

Скорочення колоній медоносної бджоли за останні роки в Європі досягло 25 відсотків у період з 1985 до 2005 рр., і це призвело до світової «кризи природних запильників».

Усьому виною є токсичне промислове сільське господарство, оскільки ми знаємо, що пестициди та монокультура збільшують руйнацію природного ареалу бджіл, диких бджіл та інших комах-запильників .

Читати також: Нове відкриття пояснює вимирання бджіл

А як можна позбутися пестицидів?

"Ґрінпіс" протягом багатьох місяців пояснював причини зменшення популяцій бджіл: «Ми також хотіли продемонструвати, що розв’язання проблеми існує, є й інші шляхи вирощування с/г рослин без завдавання шкоди бджолам». У своїй доповіді "Ґрінпіс" наголосив, що екологічне фермерство — це єдиний шлях розв’язання кризи промислового сільського господарства. Наразі фермери, вчені та еко-підприємці просувають сучасне екологічне сільське господарство по всій Європі. Ці герої дійсно захищають бджіл.

У доповіді також представлено наукові праці щодо застосування екологічного сільського господарства, а це дає змогу фермерам боротися зі шкідниками без використання пестицидів. Дослідження та існуючі приклади впровадження екологічного фермерства підтверджують, що пестициди не потрібні для вирощування органічної їжі .

«Ми також хотіли показати на конкретних прикладах, що методи екологічного фермерства дійсно існують і застосовуються. Завдяки історіям фермерів, вкладу вчених, дослідницьким інститутам та компаніям з декількох європейських країн ми помітили, що дійсно можна отримати приголомшливі результати, застосовуючи технології екологічного фермерства . Серед них: квіткові полоси, що збільшують біорозмаїття всередині та довкола полів, ротація посівів, усі ці технології використовуються відповідно до природних сил, а не всупереч їм .

квіткові полоси

Ми маємо змінити нашу сільськогосподарську модель! Це можливо, і фермери по всій Європі рухаються до екологічного виробництва. Це глибока, але необхідна зміна для усунення безвихідного промислового сільського господарства з його широко розповсюдженим використанням токсичних хімічних речовин.

Екологічне фермерство — це розв’язання проблеми захисту бджіл та гарантія здорової їжі в майбутньому . Ви можете долучитися до цих змін. Дійте зараз і підпишіть петицію на ]]> sos-bees.org ]]> » — Маттіас Вутріх, розповсюджувач екологічного фермерства та лідер проекту «European bees»  "Ґрінпісу" в Швейцарії.

Для КліматІнфо переклала Юлія Розумна

Редактор: Олена Черненко

Поділитись в соціальних мережах: