strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/maxfotoi/public_html/climate/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.

Принц Чарльз: зміни клімату загрожують африканським племенам

Принц Чарльз на зустрічі з племенем масаї

Чарльз, принц Уельський, відвідав поселення масаї в селищі Мадженго (Африка) під час своєї одноденної офіційної поїздки по регіону Аруша. Він наголошує на проблемах місцевого населення, викликаних змінами клімату.

 Принц Чарльз розповів, що є необхідність у дієвому підході для пом'якшення наслідків зміни клімату, які завдають шкоди громадам скотарів Танзанії та усього світу. Він зазначив: « Зміна клімату – це серйозний виклик, що наразі впливає на увесь світ, і який має бути вирішений шляхом узгоджених дій. Протягом століть масаї зберігають традиційний спосіб життя, і на них мають великий вплив наслідки змін клімату. Необхідно щось робити із кліматичними змінами. І на превеликий жаль, дуже мало людей насправді бачать цю проблему, яка загрожує таким вразливим народам як масаї ».

Принц Уельський також підкреслив, що людям з різних регіонів необхідно сісти та продумати серію стабільних заходів щодо усунення недоліків. Та попросив скотарів регіону спілкуватися з ним через сторінку його веб-сайту, і, щоб таким чином, вони разом могли вирішувати деякі проблеми, які несуть загрозу громадам.

Крім того Принц Чарльз порадив громадам дотримуватися усіх британських фінансованих програм.

Уряд Великобританії через Фонд громадянських суспільств (англ . the Foundation for Civil Societies ) та Організацію скотарів, мисливців та збирачів Танзанії (англ. Tanzania Pastoralist Hunter Gatherers Organisation; Taphgo ) реалізує різноманітні проекти у цьому напрямку, включаючи забезпечення водою для шести мільйонів чоловік у цьому районі.

Читайте також Діти Африки посадять мільйони дерев

За словами голови Організації скотарів, мисливців та збирачів Танзанії Ісраеля оле Kеріонджі (англ. Israel ole Karyongi ), буріння свердловин у цьому районі, безумовно, забезпечує водою до шести тисяч чоловік. Він також зазначив: « Така підтримка від уряду Великобританії через Департамент міжнародного розвитку (англ. The Department For International Development; DFID) зменшить ті довгі відстані, які мали проходити жінки для пошуку води у цьому краї ». І додав, що подекуди, такі відстані становили понад сім кілометрів.

Представники скотарських громад північної Танзанії розповіли, що зіткнулися із низкою проблем, у тому числі і зі змінами клімату, які ставлять масаї в складне становище. Деякі родини навіть втратили свої стада великої рогатої худоби.

 

Для КліматІнфо переклала та підготувала Вероніка Казіна.

Редагувала Уляна ЗИМНА

Поділитись в соціальних мережах: