strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/maxfotoi/public_html/climate/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.

Свіжої води в пляшці не буває

Бутильована вода Якщо ваш холодильник заповнений рядами пластикових пляшок з водою, можливо, час переосмислити ваші споживчі інтереси. Хоча ринок бутильованої води є багатомільярдною індустрією, останні кілька років її критика стає все більш гучною через проблеми безпечності та впливу на навколишнє середовище. Тепер з новими технологіями фільтрації води для домашнього вжитку ви можете зробити звичайну воду з-під крана кришталево-чистою, свіжою, і без пластику.

Чому потрібно фільтрувати воду?

Існують численні причини подумати про перехід від бутильованої води до альтернативних методів домашньої фільтрації. Перш за все, бутильована вода може коштувати в 500-1500 разів дорожче, ніж вода з-під крану — витрати для багатьох споживачів, котрі купують бутильовану воду щоденно. І ця тенденція дедалі зростає. Крім того, в багатьох випадках, коли ви купуєте бутильовану воду, ви дійсно платите лише за пакування. Вважається, що близько половини бутильованої води походить з тих самих міських джерел, що й вода з-під крана. Ви можете фільтрувати воду вдома за допомогою кулерів чи інших подібних пристроїв та зберегти ваші гроші.

Шкода для екології від води в пляшках є надто високою. Розпад пластикової пляшки може тривати до 1000 років, та мільйони з них щоденно потрапляють на звалища. Для виробництва та продажу пластикових пляшок з водою потрібна велика кількість нафти. Підраховано, що для виготовлення кожної пляшки з водою потрібна третина від об'єму самої пляшки кількість нафти. Її справді потрібно так багато!

Екологічні варіанти для вашої кухні

Існує безліч варіантів очищення води: від фільтра-глечика, який можна наповнювати вручну, до цілої домашньої фільтрувальної системи, що її можна налаштувати під оздоблення вашої кухні, припинивши залежність від пляшок.

Фільтр-глечик — це класичний метод домашньої фільтрації води. Глечик наповнюють водою з- під крану і залишають в холодильнику охолодитися. Хоча такий фільтр і не збере так багато зайвих речовин, як інші види фільтрів, що зазначені нижче, він є недорогим та переносним.

Домашні кулери для води —  нове покоління кулерів для води, таких, як Bibo, що пов’язані безпосередньо із системою водопостачання. Вони не лише працюють як фільтри, але можуть також подавати поточну гарячу воду.

Кран-фільтр — ідея, подібна до домашнього кулера для води. Його монтують на звичайний кран, тому вода, яку ви наливаєте у скланку, вже є очищеною. Для збереження ефективності такі крани-фільтри потрібно регулярно міняти, тому краще поряд із ним наклеїти ярличок-нагадування із датою наступної заміни.

Пляшка багаторазового використання — зручний спосіб мати чисту воду в дорозі. Асортимент таких пляшок широкий, але найкращий варіант — пляшка, виготовлена із нержавкої сталі, що вберігає напій від хімічного вилуговування від пластику, зберігаючи його холодним.

Для КліматІнфо переклала та підготувала Наталя Волошина

Редактор: Олександра Лиганенко

Поділитись в соціальних мережах: