strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/maxfotoi/public_html/climate/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.

Святкові прикраси в еко-стилі

Святкові прикраси в еко-стилі

На сьогодні маємо достатньо причин схилятися до використання екологічних святкових прикрас, які, крім того, ще й дешеві.


Майстер на всі руки Майкл Альдріх ( Greenfield, MA) вважає, що «екологічні саморобні прикраси куди більш вишукані за будь-що з магазину. Адже для їх виготовлення використовуються речі, що вже були в ужитку, із застосуванням творчого підходу та уяви. І це все разом дає можливість створювати декорації, якими всі милуються».


Пропонуємо Вам ідеї від Альдріха, які не нашкодять ні планеті, ні Вашому гаманцю.


Прикраси зі шкірки лимона


спіральки з лимона


За допомогою ножа для фруктів зріжте з лимона шкірку по колу, щоб вийшла спіраль. Зберігати шкірочки потрібно так само, як і сушені фрукти. Коли вони висохнуть, проколіть краєчок голкою і протягніть кольорову нитку, щоб спіраль можна було підвісити.


Саморобні віночки на двері


хвойний віночок  


Все, що потрібно купити, - форму і проволоку. Скрутіть гілочки і прикріпіть їх до форми за допомогою проволоки. Якщо Ви не хочете мати справу з проволокою, гілочки можна скріпити березовою лозою і повісити як гірлянду.


Гірлянди із сушених шматочків яблук, апельсинів та лимонів


скибочки лимона  


Для того, щоб шматочки фруктів після висихання зберегли колір, їх треба покласти в розчин солі (250 гр солі на літр води) на годину. Потім шматочки потрібно розкласти на паперові рушники і ще посипати сіллю, яку потім можна буде струсити. Вона допомагає фруктам сохнути швидше і зберігатися довше.


Старий одяг як прикраси, або шкарпетки для подарунків


шкарпетка для подарунків  


Вміючи хоч трохи шити, можна зробити шкарпетки для подарунків зі старих бавовняних  сорочок, джинсів та іншого одягу. Використовуйте ґудзики та будь-які інші декоративні елементи, щоб викласти, наприклад, ім’я. Можна навіть приклеювати шматочки тканини або фотографії до картонних форм та декорувати їх, а потім використовувати як прикраси. Вдалою ідеєю буде вирізати зі старих джинсів та сорочок частину із кишенькою, покласти маленький сюрприз і прикріпити до шкарпетки, в якій може бути основний подарунок.


Витинанки із паперу


витинанка  


Вирізаних із будь-якого паперу, що є в домі, янголів, сніжинок чи просто кола можна об’єднати  у гірлянди. Особливо цікаво робити такі витинанки з дітками. Можна використати навіть старі газети або просто пофарбувати фігурки у будь-який колір.


Підсвічники з льоду


бляшанки для підсвічників


Якщо ви плануєте влаштувати вечірку, підсвічники з льоду стануть чудовою декорацією. Звісно, їх треба використовувати не в приміщенні. Все, що потрібно, - дві жерстяні банки (краще без виступів) різного розміру. У більшу банку налийте води на два пальці і заморозьте. Потім покладіть меншу банку всередину більшої, і заповніть простір між ними природними матеріалами: гілочками сосни, листочками, кольоровими камінчиками — і залийте водою так, щоб вона на два пальці не діставала до верху. Заморозьте. Коли все замерзне, долийте води до країв й знову заморозьте. Після цього залишилось лише витягнути підсвічник за допомогою теплої води та поставити свічку.


Підставки для пляшок з льоду


пляшки  


Для їх виготовлення дивіться рекомендації, що стосуються виготовлення підсвічників з льоду, за винятком того, що не треба втретє заливати воду. А ще треба використовувати банки певного розміру, щоб потім можна було поставити пляшку всередину.


Якщо плануєте використовувати підставки в приміщенні, розмістіть їх там, де вони не розтануть.


Декоративні мішечки для годування пташок


мішечок для птахів  


Розімніть овочі або сало й змішайте з насінням і ягодами (обов’язково перевірте, чи вони не отруйні). Сформуйте із маси кульку та перев’яжіть мотузочкою або стрічкою й покладіть в холодильник.


Такі кульки можуть стати чудовим подарунком для любителів пташок, тільки стежте, щоб їх зберігали в холодильнику і не залишали розморожуватися.


Читайте також Семінар Екологічне святкування Нового Року


 

Для КліматІнфо переклала Олександра Лиганенко


Редактор: Анастасія Чабаненко

Поділитись в соціальних мережах: