strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/maxfotoi/public_html/climate/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.

tve biomovies: сам собі екорежисер

Конкурс екологічних фільмів Набирає обертів міжнародний еко-відео-конкурс «tve biomovies».

Конкурс проходить вже втретє і збирає десятки тисяч глядачів по всьому світу, щоб розділити занепокоєнням стану здоров’я нашої планети.

Тож якщо ви переймаєтесь навколишнім середовищем, вас хвилюють світові екологічні загрози, у вас є цікавий сюжет або ваш режисерський талант прагне вирватися на волю, то він саме для вас.

Як це працює?

Крок 1 : Обери одну з п’яти категорій .

Крок 2 : Вигадай сюжет.

Крок 3: Десять фіналістів отримають $300 на зйомки фільму.

Крок 4: У кожній категорії автор фільму з найбільшою кількістю переглядів отримає приз у розмірі $1500!

 

Право прийняти участь може кожен від 9 до 99 років, хто вміє користуватися відеокамерою і має що сказати суспільству про навколишнє середовище за однією з п’яти категорій:

«Моря та океани» (приз фонду Маяк): саме океани формують клімат та забезпечують велике різноманіття життя на Землі, але саме завдяки людському стилю життя, знаходяться під загрозою. Фільм має відповідати на питання: « Чи можуть люди жити у гармонії з океанами?», «Кому належать океани – людині чи природі?», «Чи можливе життя без підводного світу?»

«Жінки та навколишнє середовище» (приз Європейського банку реконструкції та розвитку; категорія відкрита тільки для жителів ]]> країн-учасниць ЄБРР ]]> ): хоча зміни клімату стосуються усіх, проте жінок – найбільше, оскільки саме вони доглядають за сім’єю, шукають продукти харчування та воду, стежать за усім домашнім господарством. Фільм має бути відповіддю на один чи обидва питання: « Як зміни клімату впливають на жінок з регіону ЄБРР?» та « Як жінки можуть сприяти боротьбі зі змінами клімату?»

«Прісна вода» (приз Всесвітнього фонду дикої природи): надмірне використання води,  нераціональне керування водними ресурсами, негативний вплив змін клімату створюють жахливі умови для флори та фауни прісних водоймищ, а також прісної води в цілому. Наразі близько 2,7 млрд людей проживають у районах, що страждають від нестачі питної води як мінімум протягом місяця щороку. З 1970 року кількість видів представників прісноводної флори та фауни зменшилась на 37%, а попит на воду зростає щороку, тож уся «тендітна» екосистема знаходиться під загрозою. Ролики мають відповідати на наступні питання: «Що для тебе означає вода і чому вона так необхідна?», «Що особливого у наших річках та озерах?», «Чому ми маємо захищати їх?»

 «Переробка цінних природних ресурсів» (приз J & H Sales): за останні декілька поколінь переробка відходів рятує нас від гострої нестачі сировинних ресурсів. Тож «Як можна сприяти більшій переробці відходів?», «Як ти уявляєш собі переробку відходів у 2025 році?»

«Раціональне використання природних ресурсів» (приз Німецького федерального екологічного фонду): за деякими підрахунками, уже сьогодні ми використовуємо на 25% більше ресурсів, ніж планета зможе надати нам у майбутньому. Дай відповідь у цій категорії на питання «Чи зможеш ти створити рекламу, що переконає твоїх друзів раціонально використовувати природні ресурси?», «Що відбудеться з нашою планетою, якщо ми продовжуватимемо жити так, як зараз?», «Чи знаєш ти людину, яка дотримується раціонального способу життя? – Розкажи про нього у своєму відео».

Необхідно подати ]]> заявку на участь ]]> на надіслати свою відео-роботу у форматах  flv, mov, mp4, wmv чи zip. Робота обсягом не більше 1 хвилини може бути кумедною чи серйозною, художньою чи документальною, ба, навіть, мультфільмом, і бути заявленою від одного чи кількох авторів – обирати тобі.

 

 

Для  КліматІнфо  переклала та підготувала Вероніка Казіна.

Редактор: Катерина Юрченко

 

Поділитись в соціальних мережах: