strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/maxfotoi/public_html/climate/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.

Зоопарк з відходів: у Філадельфії створили скульптури тварин, що знаходяться на межі вимирання

Зоопарк з відходів У квітні в зоопарку Філадельфії була відкрита нова мистецька виставка, яка демонструє дивовижні інсталяції, зроблені лише з утилізованих матеріалів. На виставці Second Nature: Junk Rethunk ("Повторне використання як природна звичка") представлені роботи дванадцятьох світових митців, яких надихнула проблема вимирання тварин. Вони змогли перетворити звичайне сміття на скульптурні інсталяції. Ці витвори розміщені по всій території зоопарку, ними можна буде насолоджуватись до 31 жовтня цього року.

За задумом екологічно відповідальних організаторів "Second Nature" охоплює дві нагальні проблеми: переробку відходів та проблему вимираючих видів. Використовуючи сміття як художній матеріал, вони зобразили історії вимираючих тварин , додавши таким чином поетичності до головного послання про необхідність збереження планети. Скульптури ніби "живуть" всередині зоопарку, створюючи діалог між відвідувачами, тваринами та мистецтвом.

Дерево з відходів

Квітуче дерево від організації "ФЛАКС" ("The FLUX Foundation") зустрічає відвідувачів на вході до зоопарку. Величезний букет квітів та метеликів зроблений з утилізованих предметів: частин автомобілів, кухонного приладдя, шин, повітропроводів з технологією ОВК (HVAK) та штучного газону. Цей витвір освітлюється за допомогою світлодіодних ламп протягом усього дня.

Горила з відходів

Яскраво виділяється фігура горили висотою дев'ять футів, створена Монреальською скульпторкою Лоуренс Вальє (Laurence Vallieres). Створена як прототип горили чоловічої статі, ця гігантська скульптура під назвою Мутуба зроблена виключно з картону – продукту лісового господарства, яке у світі дикої природи загрожує горилам. Скульптуру розташували поряд з територією проживання горил.

Горила з автомобільних дверцят

Ще одна скульптура горили, створена Доном Кеннеллом (Don Kennell), розмістилась на одній зі стежок зоопарку. Масивна блакитна фігура, зроблена з утилізованих автомобільних дверцят, сягає п'ятнадцяти футів у висоту. Інші великі скульптури тварин, створені арт-колективом "Cracking Art Group", розташувались на стежках по всій території. Мальовничі кролики, пташки та равлики зроблені з використаних пластикових пляшок, які колектив збирав по всьому світу.

Читати також:  Як мистецтво і спорт надихають боротися зі зміною клімату: 13 способів

Скульптура у формі коріння дерева

До інших витворів належать полярні ведмежата Джеймса Корбета (James Corbett), зроблені з повторно використаних свічок запалювання ; оброблене сміття, з якого вийшли структуровані тіні; крокодил, зроблений з жувальної гумки , від Мауріціо Савіні (Maurizio Savini) та ск ульптура у формі коріння дерева, яка зроблена з утилізованих пластикових пляшок . Цими та іншими скульптурами можна насолодитись, відвідавши зоопарк протягом всього літа.

Читати також:  Проблеми зміни клімату в мініатюрних скульптурах Айзака Кордела

Для КліматІнфо переклала та підготувала Альона Кочерга

Редактор: Юліана Зелена

Поділитись в соціальних мережах: