strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/maxfotoi/public_html/climate/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.

Де у Києві купити екотовари?

Еко-товари

Бути «зеленим» – це не мода, а необхідність. Мало кому совість дозволить залишити на весь день увімкненим світло чи витрачати воду три години. Ми поводимо себе так, бо розуміємо, що інакше вже просто не можна. Київ, на щастя, не виняток у європейській тенденції тягнутися до всього «зеленого»: у нас стає більше вегетаріанців, все менше людей палить, дівчата, і не тільки вони, намагаються користуватися винятково екологічною хімією… От про останнє і поговоримо…

Все більше і більше організацій вибирають шлях екомаркетингу. Так, частина київських компаній, наприклад, «Фокстрот», Nemiroff, юридична фірма Magisters, Ernst & Young, ПроКредитБанк, «Київстар» і МТС беруть участь в акції «Зелений офіс».

]]> Кліматінфо вже писав про концепцію «Зелений офіс». ]]>

« Зелений офіс»

Колективи компаній здають макулатуру з офісу і підраховують врятовані дерева. 1 тонна макулатури = 17 збережених дерев . Таким чином, підвищується екологічна, економічна ефективність і корпоративна культура. Зараз у Києві діють фірми, співробітники яких не тільки приїдуть до Вас в офіс у зручний для Вас час, але ще й заплатять за це. У середньому, ціна коливається від 1 грн. до 1,50 грн. за кілограм .

Ми пропонуємо підбірку незвичних екотоварів, які можуть допомогти зробити Ваше життя здоровішим, а навколишнє середовище екологічно чистим.

 

 

 

Мильні горіхи і ягоди

На 100% складаючись із природної мильної речовини, вони чудово замінюють практично всі мийні засоби. Саме мильними горіхами (SoapNut) і ягодами пере все населення Індії. Вони складаються із натуральних піноутворювачів – сапонінів, які повністю розкладаються у навколишньому середовищі. Крім того, сапоніни добре розчиняють жир, володіють бактерицидними властивостями. Ними можна не тільки прати білизну, але й мити посуд, вікна. Також мильні горіхи та ягоди можуть використовувати люди, які через стан здоров’я не можуть користуватися хімічними засобами. Слід зазначити, що горіхи та ягоди не так сильно піняться, як звичайний пральний порошок або мило, але від цього відпирають не гірше. Всередині мильного горіха міститься кісточка, яку можна посадити у горщик і виростити собі ціле мильне дерево! Ціна такого мильного дива від 125 грн .

 

Мильні боби Шикакай

Стручки акації Шікакай , як і мильні горіхи, аюрведичні косметичні засоби. У перекладі слово «шікакай» – «фрукти для волосся», і в основному боби використовують для приготування саме бальзаму для шевелюри. Ними можна користуватися як милом, а також як лікувальним засобом. Ціна від 175 грн.

 

 

 

 

 

Місвак – натуральна зубна щітка

                      

Мало хто знаєпро існування зубної пасти з додаванням екстракту місвак. Це паличка з коріння чагарнику Salvadora Persica. Про практику застосування місвак в якості зубної щітки відомо ще з давніх часів. Особливою популярністю такі палички користуються серед сучасних мусульманів. Її плюси: можна використовувати в дорозі, без зубної пасти. Місвак відмінно відбілює зуби, сприяє зміцненню ясен. Паличка приємна на смак (щось схоже на пектусин з анісом). Ціна 11 грн. Всі ці диво-товари можна купити ]]> тут ]]> .

            

 

Пробіотичні засоби прибирання

Екологічна хімія - найкращий спосіб у боротьбі з запахами від домашніх тварин. По-перше, випаровування від таких речовин не шкідливі ні для тебе, ні для твоїх улюбленців. Ці еко-кошти прибирають всі неприємні середовища любові кішок і собак, а залишають тільки приємні. Ціна 42 грн. Купить можна ]]> тут ]]> .

 

                          

 

 

 

Стильні екоторби

Прекрасна альтернатива пластиковим пакетам – екоторби. Виготовляються тільки з натуральних тканин: льон, джут, бавовна. Не треба брати новий пластиковий пакет у супермаркеті, таким чином сприяючи їх витраті і, відповідно, підтримуючи виробництво, яке забруднює навколишнє середовище. Такі екоторби прослужать довго, вони зручні та стильні. Їх можна брати з собою в магазин, на пляж або в спортзал. І буде як у «Маленькому принці»: «Встав вранці, вмився, привів себе в порядок – і одразу ж приведи в порядок свою планету».

Ціна від 70 грн . Купити можна тут і ]]> тут ]]> .

                                                   

 

 

 

Соляні лампи

Чисте повітря –як необхідно і як бажано це для жителя мегаполісу! А при нинішньому впровадженні екотренду в наше життя це більш ніж реально. Наприклад, можна придбати ось таку соляну лампу.
При нагріванні лампа, каркас якої складається повністю із солі, виділяє негативно заряджені іони, що роблять повітря більш свіжим, чистим і знезараженим. На відміну від штучних іонізаторів повітря, процес виділення іонів такою лампою перебігає набагато м'якше. Лампу можна тримати включеною постійно. Негативно заряджені іони нейтралізують негативний вплив сучасної електронної техніки, такої як комп'ютери, телевізори і т.ін. Крім того, така лампа – чудове доповнення до сучасного інтер'єру.

Ціна від 165 грн . Купити можна ]]> тут ]]> .

Органічні засоби інтимної гігієни

Чи часто ми, любі дівчата, замислюємося, з чого зроблені наші засоби особистої гігієни? Виробники обіцяють нам «м'яку, як бавовна, поверхню», але навряд чи Ви знайдете у складі засобів жіночої гігієни натуральну бавовну. А вже про поліетилен, пластик, ароматизатори і барвники ніхто в рекламі Вам, звичайно, не розповість. Однак саме вони можуть викликати різні алергії, подразнення і запалення. І зовсім не обов'язково бути екоманкою, щоб зрозуміти: засоби інтимної гігієни повинні бути максимально натуральними.
Такі еко-інтим-засоби в Києві можна придбати в мережі бутиків органічної косметики Glossary Organic Products. Як стверджують виробники, вироби серії Organic складаються на 100 % з органічної бавовни як зовні, так і всередині. Бавовна повністю сумісна з рН інтимних зон. А замість поліетилену в Organic використаний особливий полімер, отриманий з кукурудзяного крохмалю. Такі гігієнічні засоби не містять барвників, ароматизаторів і гелевих наповнювачів, що створюють парниковий ефект там, де він зовсім не потрібен. Ціна цих засобів близько 60 грн.

Переклала Ірина Салій.

Поділитись в соціальних мережах: