strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/maxfotoi/public_html/climate/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.

Виміряй свій «пластиковий слід»

Пластикові пляшки на березі водойми

Щороку в світі виробляється близько 300 мільйонів тон пластику, з яких лише 10 відсотків переробляється повторно. При цьому сім мільйонів тон пластику, який не розкладається в природних умовах, кожного року потрапляє до морів та океанів, перетворюючись на плаваючий бруд.

Який твій пластиковий слід?

Багато хто чув про вуглецеві та водні наслідки людської діяльності, що негативно позначаються на стані навколишнього середовища. Проте про дію «пластикового сліду» - plastic footprint - відомо небагатьом. Але незабаром ми дізнаємося про нього більше.

Саме таку мету має ]]> проект ]]> PlasticDisclosureProject, присвячений звітуванню щодо використання пластику.

Починаючи з жовтня 2011 року, сотні компаній та установ у всьому світі отримають список питань стосовно використання ними пластику . Наприклад: яку кількість  пластику вони використовують, яким чином утилізують його та які міри приймають для того, щоб зменшити використання пластику та збільшити показники його переробки у своїх організаціях.

Проект було анонсовано 2010 року й вже з вересня 2011 року його учасники почнуть роботу над поширенням інформації щодо використання пластику. Головна мета програми - підвищення відповідальності користувачів цього матеріалу не лише в компаніях, а і в університетах, лікарнях, спортивних закладах.

« Люди переважно не усвідомлюють, як багато пластику вони використовують та викидають. Не усвідомлюють цього й корпорації », - стверджує Доуг Вудрінг, який допоміг створити ]]> Альянс відтворення океану ]]> , організацію, центр якої розміщується в Гонконзі та Каліфорнії. І, хоча ця компанія неприбуткова, проте вона  є рушійною силою проекту, присвяченого звітуванню щодо використання пластику (PDP).


Читайте також ]]> Вуглецевий слід спаму ]]>


«Ми сподіваємося, що наші дії привернуть увагу людей до проблеми надмірного використання пластику та розв'яжутьпитання його несприятливого впливу на навколишнє середовище», - каже містер Вудрінг.

« Не вміючи вимірювати «пластиковий слід» своєї діяльності, ви не маєте права користуватися пластиком », - додає він. «Одного разу усвідомивши проблему, яку несуть ваші дії щодо використання пластику, ви вже не повторите цих жахливих помилок».

«Ми не закликаємо до відмови від цього матеріалу, проте сподіваємось, що завдяки нашому проекту компанії та установи зможуть подивитись на свої дії об’єктивно й зрозуміти, як можна зменшити шкоду, яку вони завдають планеті», - стверджує містер Вудрінг. За допомогою такої «екологічно правильної» поведінки компанії зможуть отримати більше лояльності серед своїх споживачів та інвесторів та підвищити відповідальність за свої дії.

Для  КліматІнфо  підготувала та переклала  ]]> Галина Гриценко ]]>

Редактор: ]]> Наталія Понеділок ]]>

Поділитись в соціальних мережах: