strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/maxfotoi/public_html/climate/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.

Як на екології можна добре заробити

Ми живемо у часи «екопренерів» - підприємців, які будують бізнес на екології та захисті навколишнього середовища.

Найуспішнішим представником є Альберт, він же Ел, Ґор. Колишній віце-президент США виявився екологічним бійцем, який заробляє мільйони на венчурних фондах та інших компаніях, що спеціалізуються на біопальному, екологічному розведенню риби, електромобілях та сонячній енергії. Ґор збирається стати першим «вуглецевим» мільярдером у світі.

А ще існують звичайні люди, консультанти та власники малого бізнесу, які просто допомагають іншим стати більш екологічними, або продають екологічні продукти та послуги.

За словами ]]> sustainablog ]]> ,  екопренери (від англ. ecopreneurs - екологічні підприємці) істотно відрізняються від підприємців.

« Вони схильні до інновацій та вирішення проблем, спрямовуючи це на досягнення значущого результату . Екопренери  підносять ідеї повторного озеленення Землі, відновлення деградоваинх земель, очищення повітря, будівництва здорових і безпечних будинків, розробки чистих, відтворюваних джерел енергії, пропонують профілактично-орієнтовані альтернативи лікування, які зосереджені на  охороні здоров'я та допомозі у збереженні або відновленні екологічних та культурних чудес планети, змінюючи спосіб, яким ми подорожуємо.


Читайте також ]]> Де у Києві купити еко-товари ]]> та «Незелений» ефект зеленого туризму. Як екологічно відпочити у Карпатах?


Коли звичайні підприємці роблять  гроші, працюють заради них на власних підприємствах, або ж активах, які вони накопичують, екопренери використовують свій бізнес для реалізації своїх місій на Землі ... Коли підприємці мотивуються, принаймні частково, мантрою «Жадібність це добре» (англ. «Greed is Good» © Gordon Gekko) на їхньому шляху до мільйонерства, то постійно зростаюча кількість екопренерів бере інший курс, зосередивши увагу на вирішенні проблем, що стоять перед суспільством через підприємства, які вони створюють.

Більше дізнатися про екологічних підприємців та їхню діяльність можна ]]> тут ]]> .

Крім фізичних осіб, існують також компанії, які винайшли шляхи перетворення раціональності в прибутковий бізнес. Одним з найбільш цікавих прикладів є Nike, компанія,  яка переробляє своє взуття та взуття інших марок, перетворюючи їх у черепицю для тренажерної зали, плитку для підлоги та дитячих майданчиків, а також для спортивних бігових доріжок, синтетичних газонів, відкритих та закритих баскетбольних майданчиків, тенісних кортів, волейбольних майданчиків, танцполів та кінного поверхонь. Nike заробляє гроші, продаючи перероблений продукт за ринковими цінами.

Інший приклад – американська компанія електроніки Best Buy, яка використала старі телевізори і виявили, що це прибутковий бізнес.


Читайте також ]]> Adidas очищується ]]> та ]]> Нове, «зелене» обличчя Coca-Cola ]]>


В обох випадках, компанії змінили план своїх операцій та управління, щоб включити екологічність у бізнес.

Для КліматІнфо переклала та підготувала Вероніка Казіна

Поділитись в соціальних мережах: