Весняне навчання

Нарешті весна! Запрошуємо розглянути новинки безкоштовних он-лайн курсів. Усі вони мають на меті навчити слухачів раціональному використанню природних ресурсів.

КліматІнфо | Економіка, енергетика та їх зв'язок зі зміною клімату

Премія Глобальна енергіяПремію «Глобальна енергія» присудили швейцарському вченому Міхаелю Гретцелю − винахіднику особливих фоточутливих напівпровідників, які можуть стати основою енергетики майбутнього.

ЕлектромобільІз 3 квітня електромобілі в Австрії мають нові номерні знаки – зелені.

Бананова шкіраЗабудьте про пластик та шкіру тварин. Ваш наступний гаманець може бути створено вже з більш етичних та екологічно чистих матеріалів, наприклад, бананового волокна.

Взуття з ПЕТ - ТімберлендДля останньої колекції взуття та сумок Timberland використав пластикові пляшки. ТМ Timberland скооперувалася з брендом Thread, розташованим у Пітсбургу, штат Пеннсильванія, – виробника стійких та етичних матеріалів для взуття та одягу. Ідея для співпраці двох брендів – створити колекцію взуття, сумок та футболок із перероблених пластикових пляшок, які зібрали на вулицях та стічних каналах Гаїті.

Таксі в КитаїЗабруднення повітря в Пекіні було настільки сильним, що у грудні минулого року в міжнародному аеропорту міста через погану видимість скасували сотні рейсів. Щоб допомогти місту впоратися зі смогом, Китай оголосив про плани замінити 67 тисяч бензинових таксі Пекіна електромобілями. Також вступає в силу вимога для будь-яких нових автомобілів таксі – вони повинні бути електричними.

Затоплення та міграціяУявіть, що ви фермер. Ваші врожаї гинуть через мінливість погоди; вода в криниці стала такою солоною, що її неможливо пити; купувати на ринку рис дуже дорого. Тому ви полишаєте домівку в пошуках кращого життя.

Вугільна електростанція в АзіїБлизько 50 000 життів на рік можна зберегти до 2030, якщо нові вугільні електростанції не побудують в Південно-Східній Азії, Південній Кореї, Японії і на Тайвані, згідно останніх даних від дослідників з Гарвардського університету і Ґрінпіс Інтернешнл.

ДністерЗа даними екологів будівництво станціє серйозно загрожує довкіллю. Прем’єр-міністр Молдови Павло Філіп (Pavel Filip) висловив своє занепокоєння через інформацію про плани України побудувати шість гідроелектростанцій на Дністрі. Про це повідомляють у прес-службі уряду Молдови, інформує Укрінформ.

Енергетично незалежний будинок Як виглядатиме «Будинок майбутнього»? Відповідь на це питання дала швейцарська компанія Umwelt Arena, яка закінчила в 2016 році роботу над проектом енергетично незалежної житлової будівлі.

Коста-Рика та сонячні панеліКоста-Рика закінчила 2016 рік на особливо зеленій ноті. Країна Центральної Америки користувалася відновлюваними джерелами енергії більш, ніж 250 днів минулого року, оголосив оператор електростанції країни.