Весняне навчання

Нарешті весна! Запрошуємо розглянути новинки безкоштовних он-лайн курсів. Усі вони мають на меті навчити слухачів раціональному використанню природних ресурсів.

КліматІнфо | Факти про зміну клімату та їх наслідки

Весна у ПН півкуліВесна настала раніше, ніж будь-коли, порушуючи природний цикл життя рослин та тварин, доповідає Climate News Network. Один вид осоки у Ґренландії починає рости на 26 днів раніше, ніж 10 років тому. І у США весна настала на 22 дні раніше цього року у Вашингтоні, округ Колумбія.

ГаваїСонцезахисна хімія, яку змиває море з любителів пляжу, вибілює корали, затримує їх ріст, іноді – повністю вбиває.

Карнавал в РіоПротест у стилі карнавалу має привернути увагу до негативного впливу промислового сільського господарства на місцеве населення та сприяння глобальному потеплінню.

Затоплення та міграціяУявіть, що ви фермер. Ваші врожаї гинуть через мінливість погоди; вода в криниці стала такою солоною, що її неможливо пити; купувати на ринку рис дуже дорого. Тому ви полишаєте домівку в пошуках кращого життя.

Зміна клімату відчувається ще сильнішеДослідники «антропоцентричного рівняння» стверджують, що антропогенний вплив на Землю набагато перевершує вплив природних явищ протягом тисячоліть. 

Вугільна електростанція в АзіїБлизько 50 000 життів на рік можна зберегти до 2030, якщо нові вугільні електростанції не побудують в Південно-Східній Азії, Південній Кореї, Японії і на Тайвані, згідно останніх даних від дослідників з Гарвардського університету і Ґрінпіс Інтернешнл.

Міжнародний рік стійкого розвитку туризмуЙого Величність Король Іспанії Філіп VI головував на святкуванні початку Міжнародного року стійкого розвитку туризму, організованого Всесвітньою туристичною організацією (UNWTO). У заході взяли участь міністри туризму з усього світу. 

Музей АтлантікоТривожна картина очікує аквалангістів на дні Атлантичного океану. Більше двох сотень людських фігур натуральної величини, які розташовані по колу створюють «Людський вихор», – останню інсталяцію музею Атлантіко (Museo Atlantico), першого європейського підводного музею.

Зелений інстаграмНа цю ідею команду Docudays UA надихнув фотопроект #EveryDayClimateChange, які потроху відкриваємо секрети: у рамках Docudays UA-2017 відбудеться виставка найкращих робіт проекту.

ШиншилаЗаборона на розведення тварин для виготовлення хутра, прийнята разом з Актом про захист тварин в 2006 році, вступила в дію 1 січня завдяки міністерству сільського господарства, яке дослухалось до громадськості та захистило права тварин в Хорватії – про це повідомила Асоціація з прав тварин  «Друзі тварин» (Prijatelji Zivotinja).